Validácia® – Cesta, ako porozumieť dezorientovaným starým ľuďom

 

Obal knihy

 

“Táto kniha je písaná pre všetkých, ktorí sa starajú o veľmi starých dezorientovaných ľudí a zaujímajú sa o ich problémy. Validácia podporuje opatrovateľov pri starostlivosti o veľmi starých dezorientovaných ľudí, ktorí svojim emóciám nechávajú voľný priebeh. Validácia akceptuje ľudí takých, akí sú. Validácia nám pomáha pochopiť príčiny určitého správania. Validácia podporuje veľmi starých ľudí v dosiahnutí nie našich, ale ich cieľov.”

 
Toto je úvod prvej publikácie v slovenskom jazyku preloženej z nemeckého prekladu: “Validation. Ein Weg zum Verständnis verwirrter alter Menschen” od autorky metódy Validácie Naomi Feil a spoluautorky Vicki de Klerk-Rubin. Táto praktická príručka, ktorej obsahom je aj teoretické pozadie Validácie, je prvou preloženou publikáciou na Slovensku aj v Českej republike. Je nenahraditeľnou príručkou pre všetkých, ktorí prichádzajú do kontaktu s dezorientovanými osobami, či už ako profesionáli alebo laici.

 

Knihu je možné si zakúpiť za cenu 20,50 € na základe Obchodných podmienok. Je možné si ju objednať prostredníctvom nižšie uvedeného online formulára. Po akceptovaní objednávky bude kniha (knihy) poslaná(é) na dobierku. V prípade osobného odberu bude objednávateľ kontaktovaný predajcom.

 

Fill out my online form.
Online contact and registration forms from Wufoo.

Contact Form Powered By : XYZScripts.com